سرند

سرند صنعتی به معنی جدا کننده و تفکیک کننده می باشد .

از سرند صنعتی جهت دانه بندی مصالح طبیعی جهت تغذیه سنگ شکن  های ثانویه و یا شکسته جهت تفکیک مصالح خروجی از سنگ شکن ها استفاده می گردد .

به منظور استفاده بهینه از سطح مفید توری ، سرند ها در طول ها و عرض ها و طبقات مختلف ساخته می شوند و قادرند      دانه بندی مصالح را در ظرفیت های مختلف برحسب  تن در ساعت انجام دهند .

سیستم ارتعاش سرندها از یک یا دو محور لنگر و وزنه های قابل تنظیم نصب شده بر روی بلبرینگ های بسیار قوی و عایق در برابر رطوبت و گرد و غبار ساخته شده است که ارتعاشات دایره ای شکل بدنه را به فنر های مارپیچی مخصوص منتقل       می نماید .

بدنه اصلی سرند صنعتی مجموعه ای از فولاد های مستحکم جوش شده است که بستر مناسب و محکمی را جهت نصب توری ها فراهم می آورد ،این بدنه بر روی شاسی فولادی و پایه های دوبل نصب بوده که شوت های خروج مصالح به آن متصل شده اند و بدنه و توریها بصورت یکپارچه بر روی تعدادی فنر جاگذاری میشوند تا بتواند لرزش مورد نیاز را بوجود آورد نیروی لازم برای لرزش را الکتروموتور مربوطه بوسیله وزنه لنگی که به آن کوبل شده است تامین میشود .

جهت افزایش درصد تفکیک در دانه بندی مصالح ، از سرند با شیب مناسب ساخته میشوند .

نیروی محرکه سرندها الکترو موتور بوده که توسط گاردان به محور سرند متصل است .

مشخصات فنی انواع سرندهای تولیدی ای مجموعه :

مدل        تعداد طبقه          مش سرند              قدرت موتور             ابعاد دستگاه                  حداکثر وزن دستگاه

(میلیمتر)               (کیلو وات)                (میلیمتر)                         (کیلو گرم)

 

ابعاد و اندازه های دستگاه ها بر طبق نیاز مصرف کننده قابل تغییر می باشند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *