دستگاه بلوک زن و کفپوش :

در کارگاه های صنعتی تولید قطعات بتنی جهت تولید بلوک و کف پوش با توجه به نیاز از دستگاه هایی با ظرفیت های مختلف استفاده میکنند این دستگاه ها در دو مدل تولید میشود..

  • دستگاه متحرک

  • دستگاه ثابت

    • دستگاه متحرک بر روی ریل و یا بروی زمین حرکت کرده و بصورت تخم گذار تولید بلوک میکند در این مدل ملات آماده را باید توسط باکت (لیفتراک ، تراکتور و یا …) درون باکت ذخیره دستگاه ریخته شود سپس توسط اپراتور دریچه باکت دستگاه باز شده و ملات درون قسمتی بنام سرند ریخته میشود . بعد از بارگیری سرند توسط اپراتور سرند بطرف جلو حرکت کرده و ملات داخل سرند درون قالب دستگاه قرار میگیرد ( برای پر شدن کامل قالب نیاز هست که سرند چندین بار جلو و عقب برود ) پس از پر شدن کامل قالب و عقب آمدن سرند ملات توسط قسمتی از دستگاه بنام سمبه درون فالب پرس میشود که این فشار همراه با ویبره بوده که در طرفین قالب قرار دارند . پس از اتمام زمان پرس و ویبره ابتدا قالب بالا رفته تا قطعات مورد نظر خارج شود و سپس سمبه بالا میرود و پس از آن دستگاه بطرف جلو حرکت کرده و مجددا تمام مراحل تکرار میشود . این دستگاه در سه مدل دستی ، نیمه اتومات و اتومات موجود میباشد. ظرفیت تولید بلوک در این مدل دستگاه از 5000 بلوک در روز تا 9000 بلوک در روز میباشد .

    • دستگا ثابت از نظر عملکرد دقیقا ماندد دستگاه متحرک میباشد با این تفاوت که 1- ملات آماده میتواند توسط یک نوار نقاله به دستگاه انتقال داده شود  2- قطعات تولید شده در این دستگاه روی پالت میباشد و پس از تولید توسط نوار های زنجیری از زیر دستگاه خارج میشوند . این دستگاه در دو مدل 1- نیمه اتومات 2- فول اتومات  موجود میباشد و ظرفیت تولید آن بر اساس نیاز مشتری متغیر است .

حالا تماس بگیرید
آدرس تهران|شهریار|آدران